Jaka karta tarota pokazała się wróżce:

Informacje

Dodany: 2017-10-18
Kategoria: wróżbiarstwo i tarot

art

Czy przyznać się partnerowi do zdrady?

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Cesarz położenie normalne

Jesteś kobietą bardzo pragnącą bliska i miłości. Bardzo zależy Ci na udanym związku. Jednak Twój partner był dla Ciebie oschły, przez co doszło z Twej strony do zdrady. Jeśli przyznasz się, oznacza to niestety koniec Waszego związku. Twój mężczyzna Ci tego nie wybaczy. Dlatego nie powinnaś mu tego mówić. Staraj się zapomnieć o całej sprawie i spróbować stworzyć udane relacje z partnerem.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Księżyc położenie normalne

Niekiedy wydaje Ci się, że nie umiesz dobrze porozumieć się z własnym chłopakiem. Przez to targają Tobą różne wątpliwości, i przez to właśnie doszło do zdrady. Nie jest to tak naprawdę tylko Twoja wina, powinnaś najpierw poważnie porozmawiać z partnerem i dopiero wtedy się mu przyznać. Powiedz o wszystkim co Cię boli i co się nie podoba. Jeśli chłopak ma w sobie trochę empatii, musi to zrozumieć.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Kapłanka położenie normalne

Twój chłopak w głębi duszy jest wrażliwy i empatyczny. Jeśli powiesz mu o zdradzie jego świat legnie w gruzach. Musisz więc to wszystko rozegrać umiejętnie. Nie mów tego od razu, tylko przygotuj go na to. Powiedz co Cię boli, i z jakiego powodu doszło do zdrady. Jest szansa na to, że zostaniesz przez niego zrozumiana.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Mag położenie normalne

Jesteś kobietą dla której najważniejszą rolę w życiu odgrywa miłość. Zrobiłabyś wszystko aby związek był udany. Tymczasem Twój chłopak jest człowiekiem o charakterze innego typu. Ma pełno sił witalnych, zamiast spędzić czas we dwoje, często woli gdzieś wyjść, aby się zabawić. Sprawiało to że dochodziło między Wami do licznych nieporozumień. Z tego powodu też doszło do zdrady. Jednak nie jest to tylko Twoja wina. Przyznaj się, jeśli nie okaże dla Ciebie zrozumienia, oznacza to że nie jest wart zachodu.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Pustelnik położenie normalne

Musisz się przyznać. Życie w zakłamaniu nie ma sensu. Jesteś już dorosła i musisz brać odpowiedzialność za swoje czyny. Teraz wszystko jest w rękach partnera. Albo Ci wybaczy, albo zakończy Wasz związek. Jeśli wybierze drugą z opcji, będzie to dla Ciebie przykre, gdyż straciłabyś bardzo dobrego mężczyznę. Zrób wszystko żeby go jakoś udobruchać.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Głupiec położenie normalne

Niestety, ale wiadomości są dla Ciebie bardzo smutne. Jeśli powiesz partnerowi o zdradzie, oznacza to koniec związku. Jeśli nie powiesz- wcale nie będzie lepiej, gdyż życie w kłamstwie nie przyniesie Ci szczęścia. Niestety, ale będziesz musiała ponieść konsekwencja za swój czyn.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Sąd ostateczny położenie normalne

Zdrada to straszna wrozkagauri.pl rzecz i jest to Twoja wina.

Zobacz więcej


foto
Czy wróżka prawdę Ci powie?