Wróżby na Andrzejki

Informacje

Dodany: 2017-11-04
Kategoria: Wróżby

art

Niestety, nie zna odpowiedzi. Cechuje go pasywna postawa wobec losu. Ty zostałaś obsadzona w roli plastra na zranione serce. Nie licz więc na to że opuści on żonę i będzie żył z Tobą. Czeka Cię srogie rozczarowanie.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a:

Twój wybranek jest osobą szczerą i uczciwą. Z jednej strony to bardzo dobrze, z drugiej ciężko będzie mu zdecydować o opuszczeniu zony. Nie licz na szybkie rozwiązanie sytuacji. Tak naprawdę pośpiech nic tutaj nie pomoże. Musi on dojrzeć do podjęcia decyzji. Tak więc w najbliższym czasie utrzyma się status quo, będziesz przez to mocno rozchwiana, jednak nie poddawaj się. Cierpliwość pomoże zdobyć Ci jego serce.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota: Moc położenie normalne

Czeka Cię ciężka przeprawa o serce mężczyzny w którym się zakochałaś. Jednak koniec będzie z happy Endem. Podejmie on decyzję o opuszczeniu żony, przy której nie może się zrealizować, nie jest szczęśliwy. W końcu zrozumie, że to Ty jesteś kobietą jego życia i tylko przy Tobie może liczyć na prawdziwe szczęście. Ty również przy jego boku odnajdziesz szczęście i bezpieczeństwo. Stworzycie w końcu zgraną parę.

Twojego wybranka cechuje ogromne pragnienie miłości. Poza tym jest łagodny, kochliwy, wrażliwy. Czasem optymistycznie patrzy na świat. Niekiedy liczą się dla niego tylko uczucia.

Jest wielkim romantykiem, choć czasem nie widzi rzeczy takimi, jakimi są. Wierzy, że życiowe problemy w jakiś sposób same się rozwiążą, najlepiej bez jego udziału. Dlatego też nie kwapi się do opuszczenia małżonki. Musisz z nim coraz częściej poruszać ten temat. Spędzaj z nim jak najwięcej czasu, tak abyście się do siebie przyzwyczaili. W końcu będziesz miała go tylko dla siebie.(więcej na temat na tarota znajdziesz na http://ezowymiar.pl/wrozka.html )

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota: Sprawiedliwość położenie normalne

Osoba, którą symbolizuje Sprawiedliwość kieruje się rozumem, nie uczuciami. Jest rozsądna, tolerancyjna, wewnętrznie poukładana. W miłości stała i uczciwa.

Rozwodów nie uznaje, nie tyle z pobudek religijnych, ale dlatego że gotowa jest ponosić konsekwencje swoich czynów. Dlatego też niestety nie masz co liczyć z jego strony na coś więcej. Nie opuści on żony.

Trafiłaś na mężczyznę z którym możesz budować przyszłość. Jednak na przeszkodzie stoi jego żona, z którą przecież wcale nie jest szczęśliwy. On dobrze o tym wie, nie musisz mu wcale udowadniać że będzie mu z Tobą lepiej. Niedługo sam dojrzeje do decyzji o opuszczeniu małżonki i zdecyduje się być z Tobą.

Komentarze: 16


noavatar.png
Joya 2017-11-06

zajmujesz dar pisany

noavatar.png
Yahaira 2017-11-06

lubie twój blog

noavatar.png
Sandy 2017-11-06

nosisz wybitnego bloga

noavatar.png
Lekisha 2017-11-06

blog początkowa elegancja

noavatar.png
Cinda 2017-11-06

Zaciekawiło zgniata piekielnie

noavatar.png
Ahmad 2017-11-06

dzięki zbytnio byczą hecę

noavatar.png
Ahmad 2017-11-20

osiągasz niebanalny krój opracowywania

noavatar.png
Osvaldo 2017-11-24

podoba mi się

noavatar.png
Micah 2017-11-24

pozdro dla odkrywcę, rozporządzasz dar:)

noavatar.png
Kermit 2017-11-24

az ciepło poczytać

noavatar.png
Terence 2017-11-25

lubie teraźniejsze

noavatar.png
Eddie 2017-11-25

lubie twój blog

noavatar.png
Genevie 2017-11-25

odlotowy wpisik

noavatar.png
Elijah 2017-11-25

Beztroskie kapitalne

noavatar.png
Lawanna 2017-11-25

byczym językiem robione

noavatar.png
Damian 2017-11-25

spoko skomponowane

Zobacz więcej


foto
Wskutek wcześniejszych rozczarowań

foto
Czy wróżka prawdę Ci powie?