Wskutek wcześniejszych rozczarowań

Informacje

Dodany: 2017-11-08
Kategoria: Wróżby

art

Kolejne kobiety które miałeś okazywały się kompletnie niedostosowane do życia. W najbliższym czasie spotkasz osobę, która zawróci Ci w głowie. Tym razem będzie to wartościowa dziewczyna, z którą będziesz mógł wiązać dłuższe plany. Pamiętaj jednak aby nie być zbyt naiwny. Nie narzucaj się, staraj się zachować zdrowy rozsądek. Nie ma mężczyzn , którzy przyciągaliby toksyczne kobiety, Ty również musisz przestać się zamartwiać i skupić na znalezieniu szczęścia.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a:- Mag położenie normalne

Wskutek wcześniejszych rozczarowań podświadomie obawiasz się podjąć kolejną próbę poważnego związku. Takie podejście zabija w Tobie pozytywną energię, sprawia że stajesz się mniej atrakcyjny dla płci przeciwnej. Powinieneś na początku zacząć zmianę od siebie, wyciągnij wnioski z przeszłości i staraj się je przenieść na czas teraźniejszy. Jeśli to zrobisz możesz liczyć, iż w bliskim czasie spotkasz osobę, jakiej nie spotkałeś nigdy wcześniej i z którą zdecydujesz się spędzić resztę życia. Nie przyciągasz toksycznych kobiet, wydaje Ci się tak tylko z powodu niepowodzeń z przeszłości.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a:

Kapłanka- położenie normalne

Nie przyciągasz żadnych toksycznych kobiet. Wydaje Ci się tak dlatego że jesteś osobą bardzo uczuciową. Jeżeli dana kobieta Ci się podoba nie szukaj na siłę przeciwwskazań do stworzenia z nią prawdziwego związku. Jest Ci pisane powodzenie w miłości, tak więc nie bój się podjąć ryzyka, trzymanie dystansu jest w życiu ważne, jednak także i w wróżba tym należy mieć umiar. Jeśli przesadzisz możesz spłoszyć kobietę z którym byłbyś naprawdę szczęśliwy.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Cesarzowa- położenie normalne

W przeszłości Twe uczucia zostały mocno zranione, dlatego tak ciężko jest Ci się teraz pozbierać i spróbować stworzyć kolejny związek. Nie próbuj nic na siłę, w najbliższym czasie nie spotkasz kobiety, która byłaby godny uwagi i z którą mógłbyś stworzyć coś naprawdę poważnego. Skup się póki co na sobie, rozwijaj zainteresowania, oddaj się pracy. Na szczęście w miłości musisz jeszcze trochę poczekać, aczkolwiek kiedy już spotkasz dziewczynę, która Cię zaintryguje będzie to szczęśliwy związek na całe życie. Nie przyciągasz toksycznych kobiet, aczkolwiek czasami brakuje Ci cierpliwości. Pamiętaj, że w życiu nieraz trzeba poczekać na szczęście dłuższą chwilę.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Cesarz położenie normalne

Musisz zmienić swe podejście. Zacznij dostrzegać piękno wewnętrzne, te które podobały Ci się fizycznie często potem okazywały się oszustkami i raniły Twe uczucia. Jeśli nie chcesz znowu się zawieść, lepiej gdybyś teraz nie podejmował prób wchodzenia w kolejne związki. Dopiero gdy zrozumiesz czym jest prawdziwa miłość- oparta na zaufaniu, trosce, zacznij szukać odpowiedniej partnerki.